Продукція > PANASONIC > EZP-Q38246MTC
EZP-Q38246MTC
EZP-Q38246MTC Panasonic
Panasonic_Capacitor Film Leaded (EZP-Q Series Film) 013120.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 380VAC 24uF 5% Straight Lead
на замовлення 179 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-Q38246MTC EZP-Q38246MTC Виробник : Panasonic Electronic Components 806 Description: CAP FILM 24UF 5% 380VAC RADIAL