EZP-Q38336MTA
EZP-Q38336MTA Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 33UF 5% 380VAC RADIAL
Tolerance: ±5%
Features: Long Life, Low ESR
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 380V
Height - Seated (Max): 2.461" (62.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 6.2 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.772" W (57.50mm x 45.00mm)
на замовлення 372 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 33UF 5% 380VAC RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: Long Life, Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 380V, Height - Seated (Max): 2.461" (62.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 6.2 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.772" W (57.50mm x 45.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-Q38336MTA EZP-Q38336MTA Виробник : Panasonic Panasonic_Capacitor_Film_Leaded_(EZP-Q_Series_Film-1853717.pdf Film Capacitors 380VAC 33uF 5% Straight Lead