Продукція > PANASONIC > EZP-Q38475LTA
EZP-Q38475LTA
EZP-Q38475LTA Panasonic
ABD0000C242-1109630.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 380VAC 4.7uF 5% 16mOhm 2Pin
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 4.7UF 5% 380VAC RADIAL.
Інші пропозиції EZP-Q38475LTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-Q38475LTA EZP-Q38475LTA Виробник : Panasonic Electronic Components 806 Description: CAP FILM 4.7UF 5% 380VAC RADIAL