Продукція > PANASONIC > EZP-Q38855LTA
EZP-Q38855LTA
EZP-Q38855LTA Panasonic
ABD0000C242-1109630.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 380VAC 8.5uF 5% 11.7mOhm 2Pin
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-Q38855LTA EZP-Q38855LTA Виробник : Panasonic Electronic Components 806 Description: CAP FILM 8.5UF 5% 380VAC RADIAL