EZP-Q38855MTA
EZP-Q38855MTA Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 8.5UF 5% 380VAC RADIAL
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Film Capacitors 380VAC 8.5uF 5% 11.7mOhm 4Pin.
Інші пропозиції EZP-Q38855MTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-Q38855MTA EZP-Q38855MTA Виробник : Panasonic ABD0000C242-1109630.pdf Film Capacitors 380VAC 8.5uF 5% 11.7mOhm 4Pin