EZP-Q38955MTA
EZP-Q38955MTA Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 9.5UF 5% 380VAC RADIAL
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-Q38955MTA EZP-Q38955MTA Виробник : Panasonic ABD0000C242-1109630.pdf Film Capacitors 380VAC 9.5uF 5% 11mOhm 4Pin