EZP-V1B206MTC
EZP-V1B206MTC Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 20UF 10% 1100V RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: Long Life, Low ESR
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV)
Height - Seated (Max): 1.831" (46.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 20 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 11.2 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.398" W (57.50mm x 35.50mm)
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 20UF 10% 1100V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV), Height - Seated (Max): 1.831" (46.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 20 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 11.2 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.398" W (57.50mm x 35.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V1B206MTC EZP-V1B206MTC Виробник : Panasonic RDL0000C251-1772694.pdf Film Capacitors 1100VDC 20uF 10% 11.2mOhm 4Pin