EZP-V60456MTB
EZP-V60456MTB Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 45UF 10% 600V RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: Long Life, Low ESR
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 600V
Height - Seated (Max): 2.028" (51.50mm)
Capacitance: 45 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 6.2 mOhms
Size / Dimension: 1.614" L x 1.181" W (41.00mm x 30.00mm)
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 45UF 10% 600V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 600V, Height - Seated (Max): 2.028" (51.50mm), Capacitance: 45 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 6.2 mOhms, Size / Dimension: 1.614" L x 1.181" W (41.00mm x 30.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V60456MTB EZP-V60456MTB Виробник : Panasonic 8725 Film Capacitors 600VDC 45uF 10% 6.2mOhm 4Pin