EZP-V60656MTB
EZP-V60656MTB Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 65UF 10% 600V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 600VDC 65uF 10% 3.6mOhm 4Pin.
Інші пропозиції EZP-V60656MTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V60656MTB EZP-V60656MTB Виробник : Panasonic 8725 Film Capacitors 600VDC 65uF 10% 3.6mOhm 4Pin