EZP-V60656MTT
EZP-V60656MTT Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 65UF 10% 600V RADIAL
на замовлення 82 шт:
Написати відгук
Film Capacitors 600VDC 65uF 10% 4Pin AEC-Q200.
Інші пропозиції EZP-V60656MTT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V60656MTT EZP-V60656MTT Виробник : Panasonic 8725 Film Capacitors 600VDC 65uF 10% 4Pin AEC-Q200