EZP-V60756MTS
EZP-V60756MTS Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 75UF 10% 600V RADIAL
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Film Capacitors 600VDC 75uF 10% 4Pin AEC-Q200.
Інші пропозиції EZP-V60756MTS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V60756MTS EZP-V60756MTS Виробник : Panasonic 8725 Film Capacitors 600VDC 75uF 10% 4Pin AEC-Q200