EZP-V60956MTS
EZP-V60956MTS Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 95UF 10% 600V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Voltage Rating - DC: 600V
Height - Seated (Max): 2.008" (51.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 95 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 5.2 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)
на замовлення 117 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 95UF 10% 600V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Low ESR, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 600V, Height - Seated (Max): 2.008" (51.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 95 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 5.2 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V60956MTS EZP-V60956MTS Виробник : Panasonic RDL0000C251-1772694.pdf Film Capacitors 600VDC 95uF 10% 4Pin AEC-Q200