Продукція > PANASONIC > EZP-V80306MTB
EZP-V80306MTB
EZP-V80306MTB Panasonic
RDL0000C251-1772694.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 800VDC 30uF 10% 7.1mOhm 4Pin
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 30UF 10% 800V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 2.028" (51.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 30 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 7.1 mOhms, Size / Dimension: 1.614" L x 1.181" W (41.00mm x 30.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V80306MTB EZP-V80306MTB Виробник : Panasonic Electronic Components 8725 Description: CAP FILM 30UF 10% 800V RADIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 2.028" (51.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 30 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 7.1 mOhms
Size / Dimension: 1.614" L x 1.181" W (41.00mm x 30.00mm)