EZP-V80306MTS
EZP-V80306MTS Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 30UF 10% 800V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 30 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 11.6 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 30UF 10% 800V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Low ESR, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 30 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 11.6 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm).
Інші пропозиції EZP-V80306MTS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V80306MTS Виробник : Panasonic littelfuse_lfsi-s-a0001025250-1-1737750.pdf Automotive Fuses Fuse - PAL 283 ATIS 32V 60A 100-pc