Продукція > PANASONIC > EZP-V80506MTB
EZP-V80506MTB
EZP-V80506MTB Panasonic
8725
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 800VDC 50uF 10% 4.8mOhm 4Pin
на замовлення 164 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V80506MTB EZP-V80506MTB Виробник : Panasonic Electronic Components 8725 Description: CAP FILM 50UF 10% 800V RADIAL