Продукція > PANASONIC > EZP-V80506MTS
EZP-V80506MTS
EZP-V80506MTS Panasonic
8725
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 800VDC 50uF 10% 4Pin AEC-Q200
на замовлення 187 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції EZP-V80506MTS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V80506MTS EZP-V80506MTS Виробник : Panasonic Electronic Components 8725 Description: CAP FILM 50UF 10% 800V RADIAL