Продукція > PANASONIC > EZP-V80506MTT
EZP-V80506MTT
EZP-V80506MTT Panasonic
RDL0000C251-1772694.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 800VDC 50uF 10% 4Pin AEC-Q200
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V80506MTT EZP-V80506MTT Виробник : Panasonic Electronic Components 8725 Description: CAP FILM 50UF 10% 800V RADIAL