EZP-V80656MTS
EZP-V80656MTS Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 65UF 10% 800V RADIAL
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 800VDC 65uF 10% 4Pin AEC-Q200.
Інші пропозиції EZP-V80656MTS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V80656MTS EZP-V80656MTS Виробник : Panasonic 8725 Film Capacitors 800VDC 65uF 10% 4Pin AEC-Q200