F/HCW12LF
F/HCW12LF DIGISOUND
F-HCW12-LF.pdf
Виробник: DIGISOUND
Category: Electromagnetic Sounders with Generator
Description: Sound transducer: electromagnetic signaller; 12VDC; 16mm
Diameter: 16mm
Rated voltage: 12V DC
Sound level: 85dB
Type of sound transducer: electromagnetic signaller
на замовлення 93 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Electromagnetic Sounders with Generator, Description: Sound transducer: electromagnetic signaller; 12VDC; 16mm, Diameter: 16mm, Rated voltage: 12V DC, Sound level: 85dB, Type of sound transducer: electromagnetic signaller.