F-1250D01-02A Fabco-Air Inc.
F_series_cat_web.pdf
Виробник: Fabco-Air Inc.
Description: 1-1/4" BORE 2" STROKE ROUNDBODY
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 250 PSI (17.24 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -23°C ~ 74°C
Stroke Length: 2.000" (50.80mm)
Construction: Round Cylinder
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: 1-1/4" BORE 2" STROKE ROUNDBODY, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 250 PSI (17.24 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -23°C ~ 74°C, Stroke Length: 2.000" (50.80mm), Connection Method: NPTF1/8, Shaft Detail: External Thread 7/16-20 UNF, Operation: Double Acting, Construction: Round Cylinder.