F-1500D02-01I
F-1500D02-01I Fabco-Air Inc.
F_series_cat_web.pdf
Виробник: Fabco-Air Inc.
Description: 1-1/2" BORE 1-1/2" STROKE ROUNDB
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 250 PSI (17.24 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -23°C ~ 74°C
Stroke Length: 1.500" (38.10mm)
Connection Method: NPTF1/8
Shaft Detail: External Thread 7/16-20 UNF
Operation: Double Acting
Construction: Round Cylinder
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1-1/2" BORE 1-1/2" STROKE ROUNDB, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 250 PSI (17.24 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -23°C ~ 74°C, Stroke Length: 1.500" (38.10mm), Connection Method: NPTF1/8, Shaft Detail: External Thread 7/16-20 UNF, Operation: Double Acting, Construction: Round Cylinder.