F-2000D01-02A Fabco-Air Inc.
F_series_cat_web.pdf
Виробник: Fabco-Air Inc.
Description: 2" BORE 2" STROKE ROUNDBODY PNEU
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 250 PSI (17.24 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -23°C ~ 74°C
Stroke Length: 2.000" (50.80mm)
Connection Method: NPTF1/4
Shaft Detail: External Thread 1/2-20 UNF
Operation: Double Acting
Construction: Round Cylinder
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2" BORE 2" STROKE ROUNDBODY PNEU, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 250 PSI (17.24 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -23°C ~ 74°C, Stroke Length: 2.000" (50.80mm), Connection Method: NPTF1/4, Shaft Detail: External Thread 1/2-20 UNF, Operation: Double Acting, Construction: Round Cylinder.