F0110NBTI8 Renesas Electronics Corporation
f0110-datasheet?r=489261
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: F0110 DUAL LNA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-WQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.5GHz ~ 2.3GHz
RF Type: 3G/4G/5G
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Gain: 20.5dB
Current - Supply: 110mA
Noise Figure: 0.5dB
P1dB: 22dBm
Test Frequency: 1.5GHz ~ 2.3GHz
Supplier Device Package: 16-VFQFPN (4x4)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: F0110 DUAL LNA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-WQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.5GHz ~ 2.3GHz, RF Type: 3G/4G/5G, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Gain: 20.5dB, Current - Supply: 110mA, Noise Figure: 0.5dB, P1dB: 22dBm, Test Frequency: 1.5GHz ~ 2.3GHz, Supplier Device Package: 16-VFQFPN (4x4).