Продукція > KYOCERA AVX > F0603C1R25FWTR
F0603C1R25FWTR
F0603C1R25FWTR KYOCERA AVX
AccuGuard2.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.065" L x 0.031" W x 0.028" H (1.65mm x 0.80mm x 0.70mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 1.25 A
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 0.007
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.065" L x 0.031" W x 0.028" H (1.65mm x 0.80mm x 0.70mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Current Rating (Amps): 1.25 A, Voltage Rating - DC: 32 V, Melting I²t: 0.007.