F0603C1R50FWTR
F0603C1R50FWTR AVX Corporation
AccuGuard2.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: FUSE BOARD MOUNT 1.5A 32VDC 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F0603C1R50FWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F0603C1R50FWTR F0603C1R50FWTR Виробник : AVX AccuGuard2-1109284.pdf Surface Mount Fuses 0603 1.25amp 0.17ohm SMD
товару немає в наявності
F0603C1R50FWTR F0603C1R50FWTR Виробник : KYOCERA AVX AccuGuard2-2907777.pdf Surface Mount Fuses 0603 1.25amp 0.17ohm SMD