Продукція > AVX > F0603C2R50FWTR
F0603C2R50FWTR AVX
AccuGuard2.pdf
Виробник: AVX
07+;
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MOUNT 2.5A 16VDC 0603.
Інші пропозиції F0603C2R50FWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F0603C2R50FWTR Виробник : AVX AccuGuard2-1109284.pdf Surface Mount Fuses 0603 2amp 0.075ohm SMD
F0603C2R50FWTR F0603C2R50FWTR Виробник : AVX Corporation AccuGuard2.pdf Description: FUSE BOARD MOUNT 2.5A 16VDC 0603