F1038PV20
F1038PV20 BREMAS
F1038PV20.pdf
Виробник: BREMAS
Description: Sicherung 1000 Vdc 10x38 gPV
Packaging: Bulk
Package / Case: 5AG, 10mm x 38mm (Midget)
Fuse Type: Cartridge, Glass
Mounting Type: Requires Holder
Approval Agency: IEC 60269-6
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 30kA
Current Rating (Amps): 20 A
Voltage Rating - DC: 1000 V
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Sicherung 1000 Vdc 10x38 gPV, Packaging: Bulk, Package / Case: 5AG, 10mm x 38mm (Midget), Fuse Type: Cartridge, Glass, Mounting Type: Requires Holder, Approval Agency: IEC 60269-6, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 30kA, Current Rating (Amps): 20 A, Voltage Rating - DC: 1000 V.