Продукція > HARWIN > F11-10012042R
F11-10012042R
F11-10012042R Harwin
C057XX_FLECTO_Floating_Connectors.pdf
Виробник: Harwin
Board to Board & Mezzanine Connectors FLECTO C05701 FLECTO 0.5mm pitch Female 120 way Signal (18.40mm)
на замовлення 270 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук