Продукція > EATON > F15BR250V15AS
F15BR250V15AS Eaton
2f388e33f8744400be88c52abfcf4071.pdf
Виробник: Eaton
Fuse Cartridge 15A 250V Holder Cartridge 14.29 X 50.8mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F15BR250V15AS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F15BR250V15AS F15BR250V15AS Виробник : Bussmann / Eaton Industrial & Electrical Fuses 250V 15A Silver Plated