Продукція > EATON > F15BR250V25A
F15BR250V25A Eaton
2f388e33f8744400be88c52abfcf4071.pdf
Виробник: Eaton
Fuse Cartridge 25A 250V Holder Cartridge 14.29 X 50.8mm
Написати відгук
Інші пропозиції F15BR250V25A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F15BR250V25A F15BR250V25A Виробник : Bussmann / Eaton BUS_Elx_DS_2089_MIL_F_15160-273054.pdf Specialty Fuses 250V 25A