Продукція > EATON > F15BR250V5A
F15BR250V5A Eaton
2f388e33f8744400be88c52abfcf4071.pdf
Виробник: Eaton
Fuse Cartridge 5A 250V Holder Cartridge 14.29 X 50.8mm
Написати відгук
Інші пропозиції F15BR250V5A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F15BR250V5A F15BR250V5A Виробник : Bussmann / Eaton Specialty Fuses 250V 5A