F15BR250V5AS
F15BR250V5AS Bussmann / Eaton
Виробник: Bussmann / Eaton
Industrial & Electrical Fuses 250V 5A Silver Plated
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Fuse Cartridge 5A 250V Holder Cartridge 14.29 X 50.8mm.
Інші пропозиції F15BR250V5AS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F15BR250V5AS Виробник : Eaton 2f388e33f8744400be88c52abfcf4071.pdf Fuse Cartridge 5A 250V Holder Cartridge 14.29 X 50.8mm