Продукція > HARVATEK CORPORATION > F1961USD-20D000514U1930
F1961USD-20D000514U1930
F1961USD-20D000514U1930 Harvatek Corporation
F1961USD-20D000514U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED RED CHIP SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Color: Red
Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 112.5mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Current - Test: 20mA
Height (Max): 0.45mm
Wavelength - Peak: 632nm
Wavelength - Dominant: 624nm
Supplier Device Package: Chip LED
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.10mm x 0.80mm
на замовлення 6887 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED RED CHIP SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Color: Red, Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 112.5mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Current - Test: 20mA, Height (Max): 0.45mm, Wavelength - Peak: 632nm, Wavelength - Dominant: 624nm, Supplier Device Package: Chip LED, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.10mm x 0.80mm.