F1C2-050505W-100M
F1C2-050505W-100M Bel Signal Transformer
ds_ST_F1C2_0505_series.pdf
Виробник: Bel Signal Transformer
Power Inductors - SMD FIXED IND 10.0uH 3.8A 43.0 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук