F1C2-060606W-2R2M
F1C2-060606W-2R2M Bel Signal Transformer
ds_ST_F1C2_0606_series.pdf
Виробник: Bel Signal Transformer
Power Inductors - SMD FIXED IND 2.2uH 11.0A 8.1 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук