F2782Y001L-052
F2782Y001L-052 ITG Electronics, Inc.
354848f9bc6e8c64629ab95f7522f91e.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: 2 Channels 1.5A CAT5 Data line a
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 60V
Package / Case: Module
Size / Dimension: 11.181" L x 6.693" W (284.00mm x 170.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Height: 2.047" (52.00mm)
Attenuation Value: 100dB @ 30MHz ~ 10GHz
Filter Order: 5th
Applications: Data Lines for Mobile Devices
Technology: LC (T-Type)
ESD Protection: No
Number of Channels: 2
Current: 1.5 A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2 Channels 1.5A CAT5 Data line a, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 60V, Package / Case: Module, Size / Dimension: 11.181" L x 6.693" W (284.00mm x 170.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Height: 2.047" (52.00mm), Attenuation Value: 100dB @ 30MHz ~ 10GHz, Filter Order: 5th, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (T-Type), ESD Protection: No, Number of Channels: 2, Current: 1.5 A.