Продукція > BEL > F2D3-1265-4R7M
F2D3-1265-4R7M BEL
Виробник: BEL
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 12A; ±20%; 12.8x9.8mm; Isat: 18A
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Operating temperature: -40...125°C
Inductance: 4.7µH
Body dimensions: 12.8x9.8mm
Operating current: 12A
Saturation current: 18A
Tolerance: ±20%
Test frequency: 0.1MHz
на замовлення 2400 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 12A; ±20%; 12.8x9.8mm; Isat: 18A, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Operating temperature: -40...125°C, Inductance: 4.7µH, Body dimensions: 12.8x9.8mm, Operating current: 12A, Saturation current: 18A, Tolerance: ±20%, Test frequency: 0.1MHz.