Продукція > BEL > F2D4-1056-3R5M
F2D4-1056-3R5M BEL
Виробник: BEL
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 3.5uH; Ioper: 9.5A; ±20%; 10.2x7.2mm; -55÷150°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 3.5µH
Operating current: 9.5A
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 10.2x7.2mm
Test frequency: 0.1MHz
Saturation current: 15.5A
Operating temperature: -55...150°C
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 42
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 3.5uH; Ioper: 9.5A; ±20%; 10.2x7.2mm; -55÷150°C, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 3.5µH, Operating current: 9.5A, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 10.2x7.2mm, Test frequency: 0.1MHz, Saturation current: 15.5A, Operating temperature: -55...150°C.