F311A476MBA
F311A476MBA Nichicon
F31.pdf
Виробник: Nichicon
Description: CAP TANT POLY 47UF 10V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.134" L x 0.110" W (3.40mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 47UF 10V 1411, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.134" L x 0.110" W (3.40mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 10 V.