Продукція > VISHAY > F331K33S3NR63K7R
F331K33S3NR63K7R
F331K33S3NR63K7R VISHAY
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - F331K33S3NR63K7R - Keramikscheibenkondensator, 330 pF, 3 kV, ± 10%, S3N, 7.5 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322300
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 7.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -30°C
Dielektrikum: S3N
euEccn: NLR
Kapazität: 330pF
Spannung (DC): 3kV
Produktpalette: F Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 25157 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - F331K33S3NR63K7R - Keramikscheibenkondensator, 330 pF, 3 kV, ± 10%, S3N, 7.5 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322300, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 7.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -30°C, Dielektrikum: S3N, euEccn: NLR, Kapazität: 330pF, Spannung (DC): 3kV, Produktpalette: F Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).