F340X143948KKP2T0
F340X143948KKP2T0 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
f340x1_480vac.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: MKP F340X1 0,39F 10% 480VAC
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: EMI, RFI Suppression; 3 Phase
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 480V, 530V
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 1.012" (25.70mm)
Capacitance: 0.39 µF
Size / Dimension: 1.260" L x 0.591" W (32.00mm x 15.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MKP F340X1 0,39F 10% 480VAC, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: EMI, RFI Suppression; 3 Phase, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 480V, 530V, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 1.012" (25.70mm), Capacitance: 0.39 µF, Size / Dimension: 1.260" L x 0.591" W (32.00mm x 15.00mm).