Продукція > KYOCERA AVX > F380G107MSALZT
F380G107MSALZT
F380G107MSALZT Kyocera AVX
F38-3077541.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 4V 100uF 20% 0805 ESR=200Ohm
на замовлення 3850 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук