F381V335MSA
F381V335MSA KYOCERA AVX
F38-3077541.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 35V 3.3uF 0805 ESR=500mOhms
на замовлення 2160 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук