Продукція > BANSBACH EASYLIFT > F3F3N40-160-435-180N
F3F3N40-160-435-180N
F3F3N40-160-435-180N Bansbach easylift
Gas%20Spring.pdf
Виробник: Bansbach easylift
Description: MARINE STAINLESS STEEL GAS SPRIN
Features: F3 Ball Socket End Fittings, Marine, Stainless Steel
Packaging: Bag
Type: Gas Spring
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Stroke Length: 6.299" (160.00mm)
Technology: Pneumatic
Part Status: Active
Length - Extended: 17.126" (435.00mm)
Actuation Force: 40.47lbf (180.0N)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MARINE STAINLESS STEEL GAS SPRIN, Features: F3 Ball Socket End Fittings, Marine, Stainless Steel, Packaging: Bag, Type: Gas Spring, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Stroke Length: 6.299" (160.00mm), Technology: Pneumatic, Part Status: Active, Length - Extended: 17.126" (435.00mm), Actuation Force: 40.47lbf (180.0N).