Продукція > OMRON > F3SG-2RE0270P30
F3SG-2RE0270P30
F3SG-2RE0270P30 OMRON
f3sg-r_en.pdf
Виробник: OMRON
Category: Light Curtains
Description: Safety light curtain; H: 270mm; 300mm÷20m; IP67; F3SG; 24VDC
Type of sensor: safety light curtain
Height: 270mm
Range: 0.3...20m
IP rating: IP67
Manufacturer series: F3SG
Supply voltage: 24V DC
Operating temperature: -10...55°C
Kind of output 1: PNP
Resolution: 30mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light Curtains, Description: Safety light curtain; H: 270mm; 300mm÷20m; IP67; F3SG; 24VDC, Type of sensor: safety light curtain, Height: 270mm, Range: 0.3...20m, IP rating: IP67, Manufacturer series: F3SG, Supply voltage: 24V DC, Operating temperature: -10...55°C, Kind of output 1: PNP, Resolution: 30mm.