Продукція > FINDER > F40.52.8.230.0000
F40.52.8.230.0000 Finder
finder-relays-series-40.pdf
Виробник: Finder
Pr.Relais 230VAC 8A 2W Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук