Продукція > FINDER > F40.61.8.024.0000
F40.61.8.024.0000 Finder
finder-relays-series-40.pdf
Виробник: Finder
Pr.Relais 24VAC 16A 1W Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
Написати відгук