F4100-0368
F4100-0368 Abracon Corporation
o7hs.pdf
Виробник: Abracon Corporation
Oscillator XO 3.6864MHz ±100ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук