F4100-184
F4100-184 Abracon Corporation
o7hs.pdf
Виробник: Abracon Corporation
Oscillator XO 18.432MHz ±100ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Написати відгук