Продукція > KEMET > F411JH101J630C
F411JH101J630C
F411JH101J630C Kemet
kemf3036pfr.pdf
Виробник: Kemet
Cap Film 100pF 630V PP 5%( 7.2 X 4.5 X 6mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 100°C Bag
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук